Poradnia Dietetyczna Panacea

Głównym celem Poradni Dietetycznej Panacea jest kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych.

Wiedza, doświadczenie oraz zaangażowanie naszych dietetyków jest gwarancją uzyskania zamierzonych efektów.

Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a Twoje lekarstwo powinno być pożywieniem.

Hipokrates

Dlaczego warto korzystać z poradni dietetycznej?

Dobrze zbilansowana dieta to przepis na sukces, który osiągniesz dzięki małym zmianom wprowadzanym każdego dnia do swoich nawyków żywieniowym.
Napisz do nas, jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze planu żywieniowego oraz jego kaloryczności. Chętnie podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Poradnia Dietetyczna Panacea ma swoje sposoby, abyś mógł cieszyć się jedzeniem bez wyrzutów sumienia. Skuteczność planów żywieniowych odczujesz poprzez lepsze samopoczucie, poprawę jakości życia, samoakceptację oraz świadomość, że to TY masz wpływ na stan swojego zdrowia.

Dziś jest pierwszy dzień reszty Twojego życia.

Poznaj naszych dietetyków

Bartosz Osiński

Jestem absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, na którym uzyskałem tytuł magistra dietetyki. Tytuł licencjonowanego dietetyka, specjalność żywienie w sporcie i odnowie biologicznej otrzymałem na PWSZ w Koninie. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym i instruktorem siłowni.
Dietetyka jest dziedziną dynamicznie rozwijającą się, dlatego też swoją wiedzę nieustannie poszerzam poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach.

Praktycznego zastosowania swoich umiejętności interpersonalnych (dzielenia się zdobytą wiedzą) nauczyłem się poprzez bezpośredni kontakt z pacjentami na oddziałach szpitalnych m.in. chorób wewnętrznych, chirurgii, nefrologii, neurologii, onkologii oraz poradni endokrynologicznej
i diabetologicznej.

Praca, którą wykonuję to również moje hobby. Jestem pasjonatem sportów siłowych i sztuk walki.
Z własnego doświadczenia wiem, że połączenie prawidłowego odżywiania z aktywnością fizyczną wpływa nie tylko na stan zdrowia, ale i kształtuje charakter. Buduję i poprawiam swoją kondycję każdego dnia, dbając również o przygotowywanie zdrowych i pożywnych posiłków.

Bartosz Osiński

Bartosz Osiński

Dietetyk

Patrycja Wierzbińska

Z wykształcenia jestem dietetykiem klinicznym. Tytuł magistra uzyskałam na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Studia licencjackie ukończyłam na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie.

Swoją wiedzę nieustannie poszerzam uczestnicząc w konferencjach, warsztatach i szkoleniach z zakresu chorób cywilizacyjnych, dietozależnych oraz różnych dziedzin medycyny.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam już w trakcie studiów, pracując z pacjentami na oddziałach szpitalnych, sanatoriach, hospicjach, przedszkolach i szkołach rodzenia.

Uważam, że kluczem do sukcesu jest holistyczne, zindywidualizowane podejście do każdej osoby. Podczas układania planu żywieniowego uwzględniam aktualny stan zdrowia na podstawie analizy wyników badań krwi, wywiadu i samopoczucia pacjenta, mając na uwadze tryb życia, aktywność fizyczną oraz preferencje smakowe.

Czas wolny lubię spędzać w kuchni na gotowaniu i podjadaniu. Sprawdzam i testuję tradycyjne przepisy, tworząc nowe, szybkie, zdrowe wersje smacznych dań.

Patrycja Wierzbińska

Patrycja Wierzbińska

Dietetyk

Najnowsze artykuły / przepisy