WYSYŁKA I DOSTAWA

Zamówienia realizujemy niezwłocznie po ich otrzymaniu wraz z wpłatą środków na konto lub za pobraniem. Towar zakupiony w weekend jest przekazywany do przewoźnika w poniedziałek. Transakcje płatne z góry, które nie zostaną opłacone w ciągu tygodnia licząc od dnia zamówienia zostaną automatycznie anulowane.

Nie ponosimy odpowiedzialności za wydłużony czas dostawy zależny od wybranego przewoźnika. Z naszej strony towar jest przekazywany dostawcy w ciągu 24h od poprawnie złożonego zamówienia.

Nasz asortyment jest zawsze świeży, wszystko sprowadzamy na bieżąco, dlatego też czasami może zdażyć się opóźnienie w dostawie, jednakże zawsze informujemy o takim fakcie niezwłocznie.

  1. Wysyłki realizowane są za pośrednictwem firm kurierskich InPost (kurier InPost, paczkomaty InPost) oraz Poczty Polskiej (kurier Pocztex).
  2. Proces realizacji zamówień przebiega automatycznie, wobec czego z chwilą opłacenia zamówienia lub wybrania opcji „za pobraniem” nie ma możliwości jego modyfikacji.
  3. Nie wysyłamy przesyłek z dostawą na określoną godzinę.

KOSZTY DOSTAW

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia uzyskujesz informację o całkowitej kwocie jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane.

  1. Kurier InPost (11,90 zł)
  2. Kurier pobranie InPost (14,90 zł)
  3. Paczkomaty InPost 24/7 (11,90 zł)
  4. Kurier Pocztex (11,90 zł)
  5. Kurier pobranie Pocztex (14,90 zł)