Wysyłka i dostawa

WYSYŁKA I DOSTAWA

Zamówienia realizujemy niezwłocznie po ich otrzymaniu wraz z wpłatą środków na konto lub za pobraniem. Towar zakupiony w weekend jest przekazywany do przewoźnika w poniedziałek. Transakcje płatne z góry, które nie zostaną opłacone w ciągu tygodnia licząc od dnia zamówienia zostaną automatycznie anulowane.

Nie ponosimy odpowiedzialności za wydłużony czas dostawy zależny od wybranego przewoźnika. Z naszej strony towar jest przekazywany dostawcy w ciągu 24h od poprawnie złożonego zamówienia.

Nasz asortyment jest zawsze świeży, wszystko sprowadzamy na bieżąco, dlatego też czasami może zdażyć się opóźnienie w dostawie, jednakże zawsze informujemy o takim fakcie niezwłocznie.

  1. Wysyłki realizowane są za pośrednictwem firm kurierskich InPost (kurier InPost, paczkomaty InPost) oraz Poczty Polskiej (kurier Pocztex, Poczta, Orlen, Żabka, Ruch).
  2. Proces realizacji zamówień przebiega automatycznie, wobec czego z chwilą opłacenia zamówienia lub wybrania opcji „za pobraniem” nie ma możliwości jego modyfikacji.
  3. Nie wysyłamy przesyłek z dostawą na określoną godzinę.

KOSZTY DOSTAW

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia uzyskujesz informację o całkowitej kwocie jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane.

  1. Kurier InPost (11,90 zł)
  2. Kurier pobranie InPost (14,90 zł)
  3. Paczkomaty InPost 24/7 (11,90 zł)
  4. Kurier Pocztex (11,90 zł)
  5. Kurier pobranie Pocztex (14,90 zł)
  6. Punkty odbioru: Poczta, Orlen, Żabka, Ruch (9,99 zł)